Często na konsultacjach zdarza mi się mówić o tym, że w życiu musimy 5 rzeczy: oddychać, spać, pić, wydalać i jeść.

To determinuje nasze zdrowie, samopoczucie i to, czy będziemy mieć energię na to co możemy. Jednocześnie to właśnie te 5 podstawowych czynności życiowych często zdarza nam się traktować po macoszemu.
Zarywamy noce, nie wysypiamy się, jemy w biegu, byle co, pijemy mało, często nieodpowiednie płyny itd. I tu właśnie warto powiedzieć STOP i dać sobie szansę na zmianę stylu życia – w tym sposobu odżywiania.
To właśnie tym się zajmuję w swojej codziennej pracy. Ale nie tylko – bo prowadzić zdrowy styl życia powinni wszyscy – obowiązkowo. I tu właśnie mamy ale… jako dietetyk kliniczny mogę pomóc Ci nie tylko w zmianie nawyków żywieniowych, ale także wtedy, kiedy Twoje wyniki badań krwi odbiegają od normy, lekarz zalecił się specjalny sposób odżywiania, chorujesz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy, cukrzycę, dnę moczanową, nadciśnienie tętnicze oraz wiele innych.

Podstawą leczenia wielu jednostek chorobowych jest właśnie odpowiednia dieta – a więc odpowiednio dobrany sposób odżywiania.

Zresztą myślę, że nie trzeba do tego przekonywać – temat odżywiania jest jednym z najbardziej popularnych w obecnych czasach – Internet, prasa, telewizja – zewsząd płyną informację dotyczące żywności i odżywiania – jeśli gubisz się w tym gąszczu informacji, to spotkanie ze mną pomoże Ci usystematyzować Twoją wiedzę – chętnie odpowiem na Twoje wszystkie pytania. A może jesteś osobą, która po prostu dba o siebie i trafiłaś na tą zakładkę przy okazji korzystania z innych usług Instytutu? Świetnie się składa – efekt końcowy wielu zabiegów pielęgnacyjnych oraz urządzeń Hi Tech zależy od odpowiedniego wsparcia żywieniowego. Uwierz mi – nie ma cudów – skoro cellulit to stan zapalny tkanki podskórnej to, to co wkładasz do ust ma ogromne znaczenie. Nie będę przekonywać Cię dłużej, że to co wkładasz do ust jest ważne – przyjdź i się o tym przekonaj.

Dlaczego zapraszam Cię właśnie do mnie? Mam 10 letnie doświadczenie w pracy z Pacjentami. Każdego roku podnoszę swoje kwalifikacje na kursach, szkoleniach i konferencjach. Sama także szkolę i prowadzę wykłady. Jestem absolwentką Warszawskiego i Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego. I najważniejsze to co robię to moja prawdziwa pasja.


Pozdrawiam!
Ania Jasińska – dietetyk kliniczny

Dostępne zabiegi z zakresu dietetyki klinicznej

Zobacz aktualne promocje

I WYBIERZ OKAZJĘ DLA SIEBIE

PROMOCJE