Ambasadorki FBI

Ambasadorki FBI

Program Ambasadorki Instytutu Face and Body został stworzony z myślą o matkach, żonach, przyjaciółkach, córkach i sąsiadkach, które pragnęły zmian, poczuły, że muszą zawalczyć o siebie. My zapewniłyśmy najnowsze rozwiązania medycyny estetycznej i kosmetologii, naszą wiedzę i doświadczenie, spotkania motywacyjne oraz eventy w doborowym towarzystwie. Projekt okazał się niesamowitą przemianą 17 kobiet, lecz nie była to metamorfoza tylko urodowa. Wiele z Pań dzięki temu, że poświęciły czas tylko sobie, zadbały o własne ciało i zdrowie, zmieniło stosunek do swojego życia, zrozumiały jak szacunek do samej siebie jest istostny. Co otworzyło im oczy i dało energię i moc na wiele lat.

Program realizowany był w Medycznym FBI w 2014 roku.

ANNA ROMAŃCZYK

“POCZUCIE WARTOŚCI, masz z nim problem, pewnie tak samo jak Ja i większa część Naszego kraju, bo tak Nas wychowano. Z Olga Świderską i SELF CORNER odkrywałyśmy we wnętrzach INSTYTUTU FACE AND BODY czym jest poczucie wartości i jak sprawić by było zdrowym egoizmem.”

Zobacz bloga Anny Romańczyk!

BEATA GRUDNIK

“Wysyłając zgłoszenie do programu Ambasadorek to było dla mnie najważniejsze wydarzenie w tym roku i moim marzeniem było aby na ślubie moich dzieci iść dumnie u ich boku i dzięki FBI spełniło się moje marzenie – DZIĘKUJĘ za tą możliwość !!!!”

Zobacz bloga Beaty Grudnik

JOANNA WIERTEL

“Wieczór wtorkowy okazał się być naprawę wspaniały – masaż relaksacyjny wykonywany był na zmianę przez dwie Panie z Instytutu FBI. Obie Panie masowały naprawdę świetnie. Gdzie trzeba było docisnąć zostało dociśnięte, gdzie potraktować łagodniej tam było łagodniej. Masaż tak mnie niesamowicie rozluźnił i rozgrzał, że w połowie już „odleciałam” w głęboki sen i pamiętam tylko jak bardzo nie chce się obudzić :)”

Zobacz bloga Joanny Wiertel

MAŁGORZATA GUZIK

“Po pobraniu krwi, przesympatyczny i ogromnie kompetentny pan Doktor, zrobił zabieg w try miga. Tak przynajmniej mi się wydawało, bo być może pan Doktor ma inne zdanie (syczałam jak żmija i jęczałam jak potępieniec). Nie żeby bolało, ale przecież mogło zaboleć..co nie ? W każdym razie jestem znowu nieco piękniejsza. A tak poważnie, to zmarszczki i bruzdy poszły sobie w…. siną dal :)”

Zobacz blog Małgorzaty Guzik

MAŁGORZATA KULON-PROIA

“Drogie koleżanki właśnie wróciłam z F.B.I. i powiem a właściwie napiszę krótko ……Pan doktor Rafał ma ręce anioła tak tak….ręce anioła Mogę tak napisać, ponieważ miałam już wcześniej usuwane znamiona i mam porównanie ….Spokojnie wytłumaczył mi krok po kroku, chociaż wiedział, że ja wiedziałam jak to będzie ale starał się mnie zapewnić, że nic a nic nie będzie mnie bolało ….i tak też się stało (..)”

Zobacz blog Małgorzaty Kulon-Proia

Małgorzata Kulon Proia

KATARZYNA CHROMIK-MYŚLIWIEC

“W porównaniu do korekcji nosa zabieg wypełniania doliny łez okazał się praktycznie zupełnie bezbolesny (przynajmniej w moim odczuciu), a jedna seria trwa tylko chwilkę. Piszę o seriach, ponieważ moje doliny łez uzupełniane były w 3 etapach. Odstępy między kolejnymi uzupełnieniami wynosiły ok. 1-1,5 tygodnia. Dzięki przerwom lekka opuchlizna oraz maleńkie zaczerwienienia powstałe w miejscu wbicia igły (spokojnie mogłam je zakryć korektorem) mogły zniknąć, a to z kolei pozwoliło Pani Doktor na dokładne określenie tego co jeszcze pozostaje do zrobienia.”

Zobacz blog Katarzyny Chromik

MONIKA DOROSZKIEWICZ

“Dla mnie ważny jest kontakt z innymi kobietami. Poznałam dzięki uczestnictwu w programie wspaniałe kobiety. Nasze spotkania dodają mi sił do działania i podejmowania wyzwań. Wzajemna motywacja, współdziałanie i tworzenie przestrzeni dla kobiet, które w swoim życiu przeżyły i sukcesy i porażki pokazuje, że bardzo my, kobiety tego potrzebujemy. Dziękuję Wam wszystkim za pozytywne chwile.”

Zobacz blog Moniki Doroszkiewicz

KATARZYNA PAWŁOWSKA

“Gdy na zewnątrz słota, zawsze można skryć się w magicznych wnętrzach Face&Body Institute i poddać rytuałom, które w sposób znaczący wpłyną na dopływ endorfin do naszego mózgu, a co za tym idzie na pozytywny nastrój, mimo podłej pogody 🙂
Masaż gorącymi kamieniami…pychota dla zmysłów…po raz pierwszy w życiu zasnęłam praktycznie w trakcie masażu, poziom relaksu osiągnął maximum-polecam absolutnie każdemu-Pani Ola działa cuda!”

Zobacz blog Katarzyna Pawłowskiej

Więcej historii Ambasadorek oraz Honorowych Ambasadorek FBI znajdą Państwo na naszym blogu: BLOG!