Usuwanie znamion i brodawek Kraków

W Face and Body Institute zabiegi diagnozowania i usuwania znamion skórnych wykonujemy od ponad 10 lat i dzięki wiedzy, precyzji i przykładaniu ogromnej wagi do estetyki – zyskaliśmy miano „TOP lekarza” w dziedzinie usuwania znamion skórnych.

Oto kilka opinii Pacjentów:

  • „Pani Doktor to bardzo miła osoba z dużym poczuciem humoru. Dzięki niej zdecydowałam się usunąć bardzo duże znamiona, które miałam od dzieciństwa. Swoją pracę usunięcia znamion wykonała fantastycznie z pełnym profesjonalizmem. Po dużych znamionach nie został żaden ślad. I na pewno jeszcze skorzystam z usług Pani Doktor. Szczerze polecam Panią doktor Zwiorek – Czech gdyż jest naprawdę świetnym fachowcem w swojej dziedzinie. Takich lekarzy powinno być więcej.”
  • „Po długich poszukiwaniach trafiłam do Face and Body Institute i jestem bardzo zadowolona, do tej pory korzystałam tylko z usług dr n.med. Rafała Pabiańczyka, który jest nie tylko świetnym lekarzem ale i super człowiekiem. Pan Doktor usunął mi znamię na twarzy, po którym nie ma ani śladu, ale przede wszystkim korzystałam z usług botoksu i wypełniaczy, a z efektów jestem mega zadowolona. Super fachowiec który nie wciska ale rozsądnie doradza.”

Zabiegi chirurgicznego, klasycznego usuwania poprzez wycięcie, a także zabiegi radiochirurgicznego – bez użycia skalpela – usuwania znamion skórnych wykonywane są przez doświadczonych chirurgów, którzy szkolą się systematycznie w dziedzinie dermatoskopii, a także posiadają ponadprzeciętny warsztat operacyjny.

Wykonywanie procedur medycznych w sprzyjających, prawie domowych warunkach, a przy tym przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, aseptyki – czyni te procedury niemalże atraumatycznymi i bezbolesnymi.

Zabieg chirurgicznego usunięcia znamienia skórnego rozpoczyna się od znieczulenia pola zabiegowego i otoczenia go specjalnym, jałowym okładem. Chirurg wycina znamię precyzyjnie, z pozostawieniem marginesu zdrowej skóry, pobiera znamię do badania histopatologicznego i zszywa ranę w specjalny, plastyczny sposób. Po założeniu cienkiego, plastycznego szwu nakładany jest opatrunek lub plaster i Pacjent kierowany jest do domu. Po około 10 – 14 dniach zdejmowane są szwy, a rana ulega dalszemu gojeniu i transformacji. Na tym etapie proponowane są maści zmniejszające blizny i inne procedury korekcyjne.

Zabieg radiochirurgicznego – bez wykonania cięcia skóry (często potocznie nazywany zabiegiem laserowym) – usunięcia znamienia skórnego są również przeprowadzane po wcześniejszym znieczuleniu miejscowym. Po „wycięciu” takiej zmiany jakby „wypaleniu”, zakładany jest subtelny opatrunek albo plaster. Miejsce zabiegu goi się samoczynnie. O zakwalifikowaniu danej zmiany skórnej do usunięcia klasycznego chirurgicznego czy radiochirurgicznego zawsze decyduje LEKARZ.

Uśmiech personelu, empatia lekarza i jego ogromna wiedza to czynniki, dzięki którym zapomnicie Państwo o tym, że mieliście do czynienia z zabiegiem chirurgicznym!

Zapraszamy na zabiegi usuwania znamion skórnych w Krakowie przy ulicy Starowiślnej.

Usuwanie znamion

już od 200-300 zł

Opinie

Usuwanie znamion skórnych OCZAMI KLIENTÓW

Dzisiaj miałam wykonany zabieg chirurgicznego usunięcia 4 zmian barwnikowych z twarzy. Zabieg został wykonany sprawnie, bezboleśnie. Pani Doktor to kulturalna, ciepła i miła osoba. Wzbudziła moje zaufanie i zadbała o zminimalizowanie stresu związanego z zabiegiem, choć na sam zabieg w żaden sposób mnie nie namawiała. Rzeczowo odpowiadała na zadawane pytania. Była taktowna i profesjonalna. Nie potrafię ocenić efektów, bo dopiero za tydzień zostaną wyjęte szwy. Jednak sam przebieg wizyty bez zarzutu. Jestem dobrej myśli:)
Aleksandra
Pani Doktor to bardzo miła osoba z dużym poczuciem humoru. Dzięki niej zdecydowałam się usunąć bardzo duże znamiona, które miałam od dzieciństwa. Swoją pracę usunięcia znamion wykonała fantastycznie z pełnym profesjonalizmem. Po dużych znamionach nie został żaden ślad. I na pewno jeszcze skorzystam z usług Pani Doktor. Szczerze polecam Panią doktor Zwiorek – Czech gdyż jest naprawdę świetnym fachowcem w swojej dziedzinie. Takich lekarzy powinno być więcej.
Monika

Inne zabiegi

w Face and Body Institute Kraków

Zobacz aktualne promocje

I WYBIERZ OKAZJĘ DLA SIEBIE

PROMOCJE