Powiększanie ust w Face and Body Institute!

Powiększanie ust w Krakowie – spektakularnie naturalny efekt!

Efekty zabiegu powiększania i modelowania ust:

 • zwiększenie / przywrócenie objętości ust
 • uniesienie i podkreślenie wzgórka Kupidyna
 • ujednolicenie i wzmocnienie kolorytu ust
 • ekstremalnie długo utrzymujące się nawilżenie ust

My Kobiety wiemy, że oczy są zwierciadłem duszy a usta to odwieczna pokusa.
Jeśli marzysz o tym aby stały się one jeszcze piękniejsze, pełne, gładkie i “całuśne”, a oczy nie zdradzały Twojego wieku – zapraszamy na zabieg z użyciem preparatu Volbella.

Z rąk doświadczonych, wybitnych lekarzy otrzymasz to na co zasługujesz!

Bezpieczne preparaty, naturalne efekty!

W Face and Body Institute używamy najlepszych produktów dostępnych na rynku do modelowania okolicy ust i zarówno tych, na których potrafimy pracować najlepiej. Wykonaliśmy już setki zabiegów powiększania ust w Krakowie, również na sobie i „z autopsji” wiemy, po których efekt jest doskonały, bez wyczuwalnych grudek i długotrwałych obrzęków.

Jeśli masz naprawdę małe usta lub potrzebują one dodatkowej objętości – preparat Juvederm Smile jest dla Ciebie!

Jeśli marzą Ci się usta pełniejsze, bardziej czerwone ale dyskretnie powiększone i naturalne – zalecamy preparat Volbella.

Jeśli potrzebujesz mocno wykonturować usta, unieść linie, które biegną od nosa do ust, jeśli potrzebujesz mocniej podnieść kąciki ust – wykonamy taka korektę powyższymi preparatami lub dobierzemy uzupełniające z grupy: Juvederm czy Stylage, których składnikiem jest czysty kwas hialuronowy.

Efekty zabiegu utrzymują się od 6 do 12 miesięcy.

JUVÉDERM® VOLBELLA jest stosowany w wypełnieniach ust i okolicy oczu. Innowacyjne działanie VOLBELLA minimalizuje obrzęk (nie „naciąga” tyle wody ile inne wypełniacze) tuż po zabiegu i zapewnienia naturalny oraz długo utrzymujący się efekt.

Głównym składnikiem preparatu Volbella jest naturalnie pozyskiwany kwas hialuronowy, który utrzymuje objętość i elastyczność skóry. Nowa formuła żelu minimalizuje obrzęk, przez co zaraz po zabiegu usta wyglądają bardziej naturalnie. Dodatkowo preparat zawiera lidokainę, która zmniejsza dyskomfort bólowy podczas zabiegu.

Zabieg rozpoczyna się od dokładnego określenia oczekiwań Pacjenta, próby wyrysowania nowego zarysu ust, ustalenia ilości podawanego preparatu. Czasami usta znieczula się przed zabiegiem kremem Emla aby zmaksymalizować komfort.

Wskazania pozabiegowe:
Często po zabiegu pojawia się obrzęk i może pojawić się siniak. Jeśli nie uprzedzisz nas o tym, że cierpisz na opryszczkę to zabieg może wywołać jej nawrót. Jeśli masz skłonność do opryszczek nasz lekarz zabezpieczy Cię lekami na receptę.
Można zmywać i nakładać makijaż jak zwykle-czystymi rękami.

Przez 24 godziny lepiej unikać:

 • alkoholu, sauny, opalania się i pływania
 • latania samolotem tuż po zabiegu

Lepiej odczekać 28 dni przed zabiegami laserowymi, IPL i napinania skóry. Inne iniekcje, peelingi, mikrodermabrazja mogą być wykonywane po 7 dniach. Terapie gojące (światło czerwone )mogą być zastosowane natychmiast.

Można latać samolotem, jednak obrzęk może utrzymać się dłużej lub nawrócić. Najlepiej jeśli wypełniacz poda się na co najmniej 72 godziny przed lotem.

Przeciwwskazania:

 • stan zapalny skóry
 • aktywna opryszczka
 • ciężkie choroby ogólnoustrojowe
 • ciąża i laktacja (względne)
 • choroby autoimmunologiczne
 • tendencje do bliznowacenia

Agentki FBI zapraszają do naszego instytutu na powiększanie ust. Kraków, ul. Starowiślna – samo centrum miasta!

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

1500-2400 zł (zależnie od zużytych jednostek preparatu)

Inne zabiegi

w Face and Body Institute Kraków

Zobacz aktualne promocje

I WYBIERZ OKAZJĘ DLA SIEBIE

PROMOCJE