Makijaż i wizaż

SZKOŁA MAKIJAŻU

To prowadzona przez Face and Body Institute inicjatywa edukacyjna. Wiele z nas uczy się makijażu od koleżanek, poprzez obserwację naszych Mam, naśladując trendy w gazetach. Często jednak nie mamy wyobrażenia jak powinien być wykonany profesjonalny i zarazem codzienny makijaż. Próbujemy różnych technik modelowania oka, “bawimy się ze smoky eyes” ale nie mamy podstaw plastycznych i technicznych aby nasz makijaż wyglądał nieskazitelnie i żeby jego wykonanie sprawiało nam prawdziwą przyjemność.

Część z nas także chciałaby umieć wydobyć i podkreślić atuty naszej twarzy i tym samym odwrócić uwagę od mankamentów – makijaż właśnie po to być stworzony dla każdej twarzy od podstaw.

Jeśli masz powyższe wątpliwości zapraszamy na indywidualną lekcję makijażu z profesjonalistką, która przeprowadzi Cię krok po kroku w każdym ruchu jaki powinnaś wykonać by makijaż był perfekcyjny. Podczas takiej lekcji zdołasz przeanalizować kolorystykę, która podkreśla Twój typ urody, nauczysz się własnoręcznie nadawać oku właściwego kształtu, malować kreski (za pomocą prostych trików), modelować policzki i nakreślać, podkreślać piękny kształt łuków brwiowych.
Jednym słowem – 1,5 godziny warte inwestycji i kończące nasze błądzenie po kształtach i kolorach każdego ranka.

Indywidualna lekcja makijażu obejmuje:

 • „diagnozę” Pani kosmetyków
 • demakijaż w pigułce
 • poznanie tajników makijażowych
 • naukę wykonania makijażu krok po kroku
 • zalecenia pielęgnacji domowej
 • kosmetyczną niespodziankę!

Tematyka lekcji zależy od Pani potrzeb, nasze propozycje*:

 • makijaż dzienny – lekkie podkreślenie oraz wymodelowanie oczu plus delikatny makijaż ust daje nam make up idealny, tak naprawdę na każdą okazję, co więcej wystarczy dodać odrobinę koloru na usta i już mamy makijaż bardziej okazjonalny.
 • make-up 'no make-up’ – jest to technika wykonania makijażu, który ma podkreślać nasze piękno lecz być praktycznie nie widoczny dla innych. Idealny makijaż na lato i wakacje.
 • makijaż wieczorowy – lekcja skupiona na makijażu oczu, usta w zależności od Pani upodobań, mogą być delikatne, bądź mocniej podkreślone tworząc np. „look” lat 80.
 • smoky eyes – to makijaż który od lat króluje na wybiegach, czerwonym dywanie, ale także w codziennym życiu nie wychodzi z mody, ta technika może występować w wersji naturalnej i służyć jako makijaż dzienny, jeśli oczywiście lubimy mocniej podkreślone oko.
 • perfekcyjne usta/perfekcyjna kreska – podczas tej lekcji nauczymy się podstawowego makijażu dziennego oraz pozna Pani techniki wykonywania idealnego
  makijażu ust oraz używania eyelinera.

*Możliwe indywidualne dobranie tematyki „Lekcji makijażu” do Pani potrzeb!
czas: ok 1,5 h
cena: 219 zł

Makijaże w FBI

już od 139 zł

Inne zabiegi

w Face and Body Institute Kraków

Zobacz aktualne promocje

I WYBIERZ OKAZJĘ DLA SIEBIE

PROMOCJE