Makijaż permanentny w Krakowie

Makijaż permanentny to doskonały sposób na trwałą i perfekcyjną poprawę urody, zakamuflowanie mankamentów i podkreślenie tego co w każdej z nas najpiękniejsze. Jest to też idealne rozwiązanie na nieinwazyjne wyregulowanie kształtu i nadanie charakteru poszczególnym elementom twarzy, poprzez optyczną korektę asymetrii twarzy przy odpowiednio wyrysowanych brwiach lub modyfikację i poprawę konturu ust, które nadają świeżego wizerunku.

Jednym z największych atutów posiadania makijażu permanentnego jest fakt gigantycznej oszczędności czasu podczas porannej toalety, a także poczucie komfortu i pewności siebie niezależnie od sytuacji. Właśnie dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom nowoczesnej kobiety i oferujemy Paniom w Face and Body Institute wykonanie makijażu permanentnego, poprzedzonego rzetelnym i szczegółowym wywiadem z linergistką.

W Instytucie wykonujemy makijaż permanentny brwi, metodą dobraną indywidualnie do potrzeb klienta.

Makijaż permanentny wykonany zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, certyfikowanym sprzętem i przy wykorzystaniu odpowiednich pigmentów utrzymuje się od 12 do 36 miesięcy. Trwałość ta podyktowana jest indywidualnymi czynnikami osobniczymi klientów i dobraną techniką.
Makijaż permanentny składa się z dwóch etapów, pierwszego zabiegu na którym wyznaczamy rysunek i wykonujemy makijaż oraz drugiego wykonywanego po około 4-6 tygodniach dopigmentowania, który jest konieczny dla utrwalenia i wzmocnienia efektu.

BRWI

Brwi są ramą dla naszych oczu i spojrzenia. Niestety wraz z wiekiem stają się coraz rzadsze i nie układają się w odpowiedni dla nas kształt. Dodatkowa asymetria związana jest z tym, że włoski różnie się układają i ciężko czasem nad nimi zapanować domowymi sposobami. Kiedy zainwestujemy w hennę efekt utrzyma się najwyżej 3-4 tygodnie, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest permanentny makijaż brwi.

Odpowiednio dobrany przez linergistkę kształt, technika wykonania i intensywność przywróci naszej twarzy charakter. W Face and Body Institute makijaż permanentny brwi wykonujemy kilkoma technikami :

Cień – jednolite, równomierne i delikatne rozłożenie koloru na całej długości i szerokości brwi.

Ombre brows – równomierne, mocne rozłożenie koloru z przejaśnieniem u nasady brwi.

Powder effect – rozłożenie rożnych nasyceń tego samego koloru. Najmocniej na podstawie brwi, najjaśniej u nasady i górnej krawędzi.

Nasza specjalistka podczas konsultacji omówi każdą metodę i dobierze najlepszą dla Ciebie.

Przygotowanie do zabiegu:

Powinnyśmy zadbać o skórę poddawaną pigmentacji, nie powinna być przesuszona i łuszcząca się. Polecamy wykonanie jednego lub dwóch zabiegu mikrodermabrazji przed zabiegiem dzięki czemu pigment zdecydowanie lepiej się przyjmie, a efektami będziemy cieszyć się dłużej.
Po zabiegu brwi są intensywne, nie należy się tym przejmować, gdyż po tygodniu kolor zblednie i straci około 50% swojej intensywności.

Na dopigmentowaniu zaplanowanym po 4-6 tygodniach od pierwszego zabiegu, efekt zabiegu zostanie wzmocniony i utrwalony. Przez kilka dni po zabiegu brwi należy traktować szczególnie delikatnie, nie dotykać, nie trzeć, nie zdrapywać strupków, nie moczyć, nie myć mydłem. Nie należy korzystać z sauny, basenu i solarium. W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • ciąża i karmienie piersią
  • infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze i stany podgorączkowe
  • niewyrównana cukrzyca
  • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, sterydów
  • bielactwo (ponieważ istnieje ryzyko pojawienia się nowych zmian)
  • łuszczyca
  • epilepsja
  • skłonność do tworzenia keloidów i bliznowców
  • powiększone węzły chłonne
  • nowotwór w trakcie leczenia

Poniżej efekty naszej pracy „przed” i „po”:

Karolina Lupa linergistka

Karolina Lupa linergistka

Przygodę z branżą beauty rozpoczęła od stylizacji paznokci. To właśnie w Londynie ukończyła swój pierwszy kurs u boku szkoleniowca marki Eclair. Później szkoliła się także w Irlandii, gdzie zdobyła dwuletnie doświadczenie, pracując w salonie kosmetycznym. Branża beauty jest jej niezwykle bliska. Chcąc rozwinąć się w jej zakresie, zaczęła od szkolenia z nitkowania brwi. Następnie wybrała kurs makijażu permanentnego brwi, stawiając na najlepszego szkoleniowca marki Biotek – Kamilę Kacę. To dzięki niej poznała tajniki PMU.

Poprzez makijaż permanentny pragnie wyeksponować naturalne piękno każdej kobiety. W przyszłości chciałby szkolić z zakresu PMU, dlatego też obecnie uczęszcza do szkoły trenerskiej. Jest ambitna i pracowita. Konsekwentnie dąży do wyznaczonych przez siebie celów. Zawsze stara się być perfekcyjna w tym, co robi, dlatego wybiera szkolenia u najlepszych specjalistów w dziedzinie beauty.

Cytując: Who you choose to be around with, that will let you know who you are.— Han Lue Stawia na jakość wykonywanych usług. Jej mocne strony to niezwykła dokładność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowanie długotrwałych relacji.

Obsługa jest bardzo miła,bardzo podoba mi się podejście do klienta oraz dokładna i rzetelna rozmowa z daną osobą.Pani wykonująca zabieg makijażu permanentnego brwi bardzo przykładała się do tego co robi, jest dokładna.Na dzień dzisiejszy jestem zadowolona. Jestem świeżo po zabiegu i mam nadzieję, że po czasie będę zadowolona z efektu tak jak teraz :)
Karolina

Witam, kolejna wizyta w FBI i kolejny raz potwierdza się pełne profesjonalizmu podejście do klienta. Tym razem korekta makijażu permanentnego. Indywidualny dobór koloru najbardziej pasującego do karnacji, błyskawiczna reakcja ze znieczuleniem w chwili gdy zaczynałam odczuwać dyskomfort więc wielkie dzięki za profesjonalny i fachowo przeprowadzony zabieg. Dziękuję i polecam.

Monika

Opinie

Makijaż permanentny OCZAMI KLIENTÓW

Inne zabiegi

w Face and Body Institute Kraków

Zobacz aktualne promocje

I WYBIERZ OKAZJĘ DLA SIEBIE

PROMOCJE