Masaże modelujące twarz w Krakowie

MASAŻ BRAZYLIJSKI

Masaż brazylijski to modelujący masaż twarzy tzw. ” Taniec rąk ”. Technika tego masażu pojawiła się w Brazylii i jest słusznie uważana za jedną z najlepszych w profilaktyce starzejącej się skóry.
Masaż jest nieodłączną częścią właściwej pielęgnacji twarzy. Nie jest tajemnicą, że jest to nie tylko przyjemna procedura kosmetyczna, ale także skuteczna technika manualna, która wpływa na całe ciało, łagodząc stres, zmęczenie i znacząco poprawiając metabolizm tkankowy.

Masaż brazylijski to połączenie drenażu limfatycznego, masażu liftingującego i punktowego (akupresura), co powoduje natychmiastowy kompleksowy efekt na wszystkich poziomach skóry. W wyniku tego stymulujemy najgłębsze mięśnie twarzy, zwiększamy elastyczność skóry, co poprawia owal twarzy. Daje to najlepsze wyniki w walce ze zmianami skórnymi związanymi z wiekiem – przede wszystkim z utratą napięcia!
Działając stopniowo, nasz specjalista opracowuje jedną, a potem drugą stronę twarzy, a cały rytuał rozpoczynają intensywne ruchy strefy dekoltu i górnych partii kręgosłupa. Działania są skierowane ściśle od dołu do góry, ruchy ślizgowe wykonywane są na bazie kremowo-olejowej.
Głównym efektem, jakiego mogą oczekiwać nasi klienci przy wyborze brazylijskiego masażu, jest podnoszenie czyli lift-up! Dzięki tej technice kontur twarzy zostaje przywrócony, zwiększa się elastyczność skóry, drobne zmarszczki zostają zminimalizowane, a opuchlizna ustępuje! Ten rodzaj masażu możemy wykonać w trakcie każdego zabiegu pielęgnacyjnego, ale polecany jest także przed ważnym spotkaniem kiedy potrzebujemy efektu WOW!

Jeśli zauważysz oznaki starzenia biologicznego skóry twarzy, proces ten można skutecznie i szybko zatrzymać.
Masaż modelujący „Taniec dłoni” pozwala szybko przywrócić jędrność oraz idealny kontur twarzy.”

Cena: od 129 zł

LIFT UP – DERMOSTYMULUJĄCY MASAŻ TWARZY

Nasza skóra wraz z upływem czasu, pogłębianiem się niedoborów hormonalnych i kumulacją stresu zaczyna tracić swoją elastyczność. Przy współpracy z chirurgiem plastykiem został opracowany jedyny i niepowtarzalny masaż dermostymulujący na mięśniach głębokich twarzy. Masaż charakteryzuje wysoka intensywność i szybkość wykonywania ruchów.
Podczas masażu klientka odczuwa ciepło – poprzez pobudzenie mięśni, narastające napięcie włókien skóry i lekkie uczucie sztywności w ciągu następnych kilku dni. Wykonywany przy użyciu profesjonalnych preparatów indywidualnie dobranych do potrzeb skóry – wypełnia zmarszczki, przywraca gęstość i jędrność, modeluje kontur twarzy. Masaż idealnie współgra z zabiegami medycyny estetycznej zarówno, jako przygotowanie przed zabiegowe jak i jego uzupełnienie.

LIFT UP INTENSE

Opracowany w zaciszu gabinetów FACE&BODY autorski masaż LIFT UP INTENSE jest wizytówką instytutu. Stanowi on rozbudowaną, intensywniejszą w działaniu wersję dermostymulującego masażu LIFT UP.
Masaż LIFT UP INTENSE to prawdziwy „ręczny lifting”, który zwiększa jędrność i elastyczność skóry oraz modeluje kontury twarzy. To połączenie przyjemnych, intensywnych i skutecznych ruchów, które rzeźbią, wygładzają i modelują kontury twarzy. Masaż wykonywany jest przy użyciu profesjonalnych preparatów, dzięki którym skóra odzyskuje swój naturalny blask i doskonały wygląd. Uwieńczeniem masażu jest jedna z masek Express Lift Mask Osmotica ( w zależności od dodatkowych potrzeb skóry: dotleniająca dla skór szarych i zmęczonych, regenerująca dla suchych i odwodnionych, MIX dla skór mieszanych i z rozszerzonymi porami, Rosa de Lux dla skór potrzebujących wygładzenia oraz Gold dla skór pozbawionych blasku. Masaż LIFT UP INTENSE wykonywany w serii pozwala uzyskać trwałą poprawę napięcia skóry i wygładzenie konturów twarzy, stanowi również doskonały zabieg bankietowy.

MASAŻ MIODEM – ODTRUWAJĄCO-STYMULUJĄCY

Ta forma oddziaływania na skórę jest uznaną i cenioną formą terapii naturalnej. Szczególną popularność uzyskał w Rosji i na Ukrainie. W Polsce jego propagatorem był znany zielarz, franciszkanin Czesław Klimuszko, który uważał, że podobnie jak inne terapie produktami pszczół masaż miodem działa zbawiennie na nasze zdrowie i urodę.

Zawarte w miodzie organiczne kwasy, witaminy i enzymy powodują widoczne wygładzenie skóry, poprawę jej kolorytu a także działają detoksykująco. W konsekwencji regulują metabolizm skóry.
Dziesiątki substancji odżywczych, zawartych w miodzie, przyczyniają się do podniesienia nawilżenia skóry i jej silnego zregenerowania.
Ze względu na metodologię masażu skóra jest po nim silnie pobudzona, rozgrzana, zdrenowana (zwiększony przepływ chłonki) a w konsekwencji wykonania serii zabiegów – ujędrniona i piękniejsza!

Masaż miodem stosowany jest jako pojedynczy zabieg, kiedy potrzebujemy „natychmiast zabłysnąć” lub jako składowa terapii skóry. W serii polecany jest co około 7-10 dni.

Cena: 129 zł

Opinie

Masaże modelujące twarz OCZAMI KLIENTÓW

Cóż można napisać o masażu Lift Up? Przywołam klasyka „ręce, które leczą”. A od siebie dodam, Pani Agnieszka leczy duszę i ciało.
Anna
Bardzo przyjemny zabieg z masażem twarzy, podczas którego można się naprawdę odprężyć, zrelaksować. Polecam również Panią Anię, która jest niezwykle miłą osobą. Tłumaczy na czym polegają zabiegi oraz doradza co robić dalej. Zapisałam się na kolejne zabiegi Complete & Fast, bo dają natychmiastowy efekt odprężenia skóry twarzy oraz chwilę przyjemności dla mnie.
Joanna

Inne zabiegi

w Face and Body Institute Kraków

Zobacz aktualne promocje

I WYBIERZ OKAZJĘ DLA SIEBIE

PROMOCJE