Zaffiro – termolifting IR

 Zaffiro termolifting w Krakowie tylko z Face and Body Institute

 

!!! UWAGA NOWOŚĆ!!!

Kto nie idzie naprzód ten się cofa – FBI nigdy się nie cofa!! 🙂
Dlatego wprowadzamy zmiany z lepszego na jeszcze lepsze!

Sprawdz najnowsze urządzenie do liftingu i modelowania

>>>LavaTRON<<<

!!! UWAGA NOWOŚĆ!!!

Poznajcie następcę Zaffiro – LAVATRON!!!

Dlaczego taka decyzja?

Zaffiro podgrzewa tkanki płycej pomimo tego, że działa na ten sam ośrodek – co oznacza, że podgrzewa wodę w tkankach, jednak za pomocą innej siły fizycznej niż Lavatron.
W Zaffiro jest to bliska podczerwień, a w Lavatronie prąd o częstotliwości radiowej – prąd o częstotliwości radiowej rozchodzi się bardzo równomiernie w tkance, dokładnie tak jak kropla wody uderzająca w taflę. Jeśli przesuwamy odpowiednio głowicę to równomierniej podgrzewamy tkankę ze względu na to, że Lavatron ma wbudowany miernik temperatury tkanki, którą mierzy w czasie rzeczywistym. Uzyskanie temperatury pomiędzy 42 a 45 stopnia C, uruchamia procesy restrukturyzacji kolagenu – tworzenie białek szoku termicznego.

Ze względy na to, że W Zaffiro energia podawana jest w postaci strzału, jej odczuwanie jest znacznie mocniejsze, niż kiedy ta energia wprowadzana jest za pomocą spiralnego przesunięcia po skórze, dlatego większość Pacjentów toleruje wyższe parametry zabiegowe.

Dodatkowo w przypadku urządzenia Lavatron dysponujemy głowicami, które mogą podgrzewać głębiej leżące tkanki – przede wszystkim tkankę tłuszczową – dzięki temu możemy modelować owal twarzy, poprzez likwidację drugiego podbródka oraz wszystkie obszary ciała.


LavaTRON RF daje bardziej spektakularne efekty niż jego poprzednik Zaffiro.
Jeśli jednak nie boisz się igieł możesz sięgnąć po Mesotherm – frakcyjny RF – zabieg pomoże Ci wybrać jeden z naszych specjalistów.

Efekty zabiegu zaffiro:

 • poprawa wyglądu skóry dekoltu i piersi zaffiro-krakow
 • obkurczenie skóry na brzuchu u kobiet po porodzie
 • zmniejszenie bruzd wargowo-nosowych i zmarszczek mimicznych twarzy
 • poprawienie owalu twarzy
 • ujędrnienie i zagęszczenie skóry

Z wiekiem ilość kolagenu w skórze obniża się. Jego ilość po 25 roku życia zmniejsza się co rok o 1%. Ilość włókien podporowych skóry zmniejsza się, a tkanka elastyczna zostaje osłabiona. Pojawiają się zmarszczki i bruzdy, skóra zaczyna nadmiernie się rozciągać, traci elastyczność i staje się coraz bardziej podatna na działanie siły grawitacji. Proces ten można jednak powstrzymać, a istniejące już zmarszczki i niedoskonałości zlikwidować za pomocą termoliftingu LavaTRON.

Urządzenie to emitując prąd o częstotliwości radiowej w specyficznym zakresie 300 Hz powoduje jednolite i stopniowe rozgrzanie głębokich warstw skóry właściwej (do 45°C). Efekt termiczny, zachodzący w dolnych warstwach skóry, powoduje podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co skutkuje ich gwałtownym skurczeniem się. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie oraz elastyczność. Modyfikacji ulega również jej struktura, zmarszczki zostają wygładzone, co widać już w kilka chwil od rozpoczęcia zabiegu.

LavaTRON i frakcyjny Mesotherm – to najskuteczniejsze urządzenia do liftingu bez skalpela

Drugim, długofalowym skutkiem, jest pobudzenie i stymulowanie fibroblastów (komórki wytwarzające włókna podporowe skóry) do produkcji nowych włókien kolagenowych. Ich liczba zwiększa się o około 30 %, co wymiernie poprawia gęstość skóry i daje efekt „uniesienia” skóry.

Proces tworzenia się kolagenu następuje stopniowo, stąd końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy 3-6 miesięcy po serii zabiegów.
LavaTRON i Mesotherm – termolifting są skuteczne na wszystkich partiach ciała. Za ich pomocą można poprawić wygląd nie tylko twarzy czy szyi, także na brzuchu (no po ciąży czy odchudzaniu), czy skórze dekoltu, dłoni, ramion, pośladków, ud i skóry nad kolanami . JTechnologia z użyciem prądu RF est więc bardzo uniwersalną i przyjemną metodą poprawiania napięcia skóry.
Częstotliwość wykonywania zabiegów:
Profilaktycznie dla osób między 25-35 rokiem życia (1 zabieg)

Zwykle seria ok. 4 – 6 zabiegów wykonywanych w miesięcznych odstępach jest dla osób po 35 roku życia, jak również Pań z brzuszkiem po ciąży

Przeciwskazaniami do zastosowania prądu RF są:

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • otwarte rany, przerwanie ciągłości skóry w wyniku chorób wirusowych, bakteryjnych i innych
 • choroby nowotworowe i autoimmunologiczne
 • implanty metalowe w ciele
 • okres dwóch tygodni od zastosowania wypełniaczy i botoxu
 • rozrusznik serca

Zaffiro Kraków – medyczne FBI zaprasza na zabiegi do instytutu przy ulicy Starowiślnej.

Inne zabiegi

w Face and Body Institute Kraków

Zobacz aktualne promocje

I WYBIERZ OKAZJĘ DLA SIEBIE

PROMOCJE