Zabiegi na ciało – DAY SPA

Rytuał Nowe Życie [ comfort zone ] – kompleksowy, rozpieszczający zabieg dla kobiet w ciąży. Oparty na niepowtarzalnym, cudownym masażu, który odpręża i wprowadza ciało w stan harmonii. Starannie dobrane składniki roślinne, bezpieczne dla Mamy i maleństwa – pozwalają zachować spoistość skóry, likwidują napięcie, swędzenie, a przede wszystkim zapobiegają powstawaniu rozstępów.

100 % ECO by Salco au Naturel

Peeling całego ciała z pielęgnacją – wygładzający zabieg, dzięki któremu skóra szybko odzyska blask. Wykonywany na gruboziarnistym, intensywnym peelingu na bazie oleju rzepakowego. Po spłukaniu pozostałości peelingu terapeuta wmasowuje w ciało nawilżająco-odżywczy balsam.

Rytuał Lemon Tree – odświeżający i orzeźwiający
czas zabiegu: (90 min)
cena: 230 PLN

Rytuał Żurawinowy – ujędrniający, rewitalizujący i poprawiający koloryt skóry
czas zabiegu: (90 min)
cena: 230 PLN

Rytuały Organique – siła natury!

1. Rytuał “Czekoladowy” – to zabieg, dzięki któremu nasza skóra wygląda jak po wakacjach. Aktywne składniki preparatów dają efekt samoopalający. Skóra nabiera pięknego, złocistego koloru, w którym została wyeliminowana sztuczność, a także niemiły, charakterystyczny dla samoopalaczy zapach. Rytuał ma także działanie ujędrniające i “poprawiające humor” dzięki zawartej w czekoladzie bromelinie.
Czas: 60 minut
Cena 169 zł

Day Spa Krakow

2. Rytuał odżywczy „Mleko&Lychee” – zabieg głęboko nawilżający i odżywczy, określany mianem S.O.S. Zmiękcza naskórek, redukuje swędzenie i łuszczenie a także zwiększa elastyczność i chroni przed powstawaniem rozstępów. Idealna terapia dla kobiet w ciąży, po opalaniu i kąpielach w basenie.
Czas: 60 minut
Cena 169 zł

3. Rytuał modelujący – “Kawowy” – intensywnie pachnący i stymulujący zabieg o działaniu wspomagającym modelowanie sylwetki. Jego składniki rozgrzewają i przyspieszają metabolizm, a także pomagają w pozbyciu się nadmiaru toksyn i toważyszącym temu stanowi cellulitu. Polecany w seriach zabiegowych.
Czas: 60 minut
Cena 169 zł

3. Rytuał odmładzający “Żurawinowy” – niezwykle dobroczynne działanie żurawiny dzięki wysokiej zawartości witaminy C skutecznie przywraca skórze witalność i młodość. Do rytuału wykorzystujemy cukrowy peeling z drobinkami żurawiny, multiwitaminowe serum oraz pachnącą, odmładzającą maskę.

Masaż do rytuału (jako dodatek) – 60 zł

Day Spa Krakow