Testy Genetyczne

Geno-dieta – Twój jadłospis DNA

Już jest – rewolucja w zakresie diagnostyki – GENETYKA wkracza do FBI! Dzięki badaniom genetycznym możesz określić swój profil żywieniowy, wesprzeć proces redukcji masy ciała, włączyć skuteczne działania przeciwstarzeniowe na poziomie komórki, zapobiec niedoborom witamin i minerałów. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się już dzisiaj na spotkanie z naszym specjalistą, aby dowiedzieć się więcej na temat tego, które badanie jest najlepsze dla Ciebie!

W trosce o Twoje zdrowie, samopoczucie i wspaniały wygląd nawiązaliśmy współpracę z DF Medica Polska oferującym badania indywidualnie dopasowane do potrzeb każdego organizmu. Firma DF Medica Polska jako jedna z pierwszych rozpowszechniła na polskim rynku badania genetyczne, które pozwalają w precyzyjny sposób określić jakie pokarmy są dla Ciebie lekarstwem, a jakie trucizną. Jakie będą sprzyjały zachowaniu młodego wyglądu, a jakie zadbają o Twoje zdrowie.

Mezoterapia Kraków - efekt Przed

Badania oferowane w Face and Body Institute

IGENESIS PLUS
Badanie iGenesis to pięć modułów: SLIM, MICRO, SENSOR, HEALTH i DETOX połączonych z analizą predyspozycji sportowych Fit Sport. Tworzą razem spójny najpełniejszy obraz indywidualnych potrzeb Twojego organizmu.

IGENESIS
Badanie iGenesis to pięć modułów: SLIM, MICRO, SENSOR, HEALTH i DETOX, które tworzą pełny, spójny obraz indywidualnych potrzeb Twojego organizmu.

IGENESIS SUPER SLIM
iGenesis Super Slim składa się z 3 modułów: Slim, Sensor i Fit Sport. iGenesis Super Slim pozwala na optymalizację sposobu odżywiania tak, aby precyzyjnie realizować potrzeby organizmu, zadbać o dobre samopoczucie i szczupłą sylwetkę.

IGENESIS SUPER DETOX
iGenesis Super Detox składa się z 3 modułów: Micro, Detox i Fit Sport. To badanie to najlepszy sposób na oczyszczanie i spowalnianie procesów starzenia od wewnątrz.

Badanie FIT Sport

Opis poszczególnych modułów

FIT SPORT
Badanie FIT Sport to badanie ukazujące indywidualne predyspozycje genetyczne niezbędne do idealnego dopasowania treningu, osiągnięcia lepszych wyników sportowych i maksymalnego wykorzystania procesu regeneracji organizmu.
FIT Sport to odpowiedź na pytania:
– do jakich dyscyplin sportowych Twój organizm jest predysponowany
– jak prowadzić trening
– jak dobrać czas i częstotliwość treningów, aby osiągać najlepsze wyniki
– z jaką intensywnością trenować, aby nie przeciążać organizmu i osiągnąć założone cele (np. budowanie masy mięśniowej).

MODUŁ SLIM
Pokazuje indywidualny metabolizmu węglowodanów, tłuszczów i białek, umożliwiając opracowanie indywidualnego profilu żywieniowego, który utrzymać wysoką wydolność organizmu podczas ćwiczeń.

MODUŁ MICRO
Zawiera informacje dotyczące metabolizmu, wchłaniania i transportu witamin i składników mineralnych: A, B6, B9, B12, C, D, E i choliny oraz wapnia, magnezu i żelaza. Ułatwi dostosowanie diety i suplementacji do faktycznych potrzeb organizmu, a więc poprawę koncentracji i zdolności do szybkiej reakcji organizmu.

MODUŁ SENSOR
Wskazuje predyspozycje do wystąpienia nietolerancji na gluten, laktozę, fruktozę i nadwrażliwości pokarmowych o podłożu genetycznym – niezmiennych przez całe życie. Ukazuje także metabolizm kofeiny, alkoholu, sodu oraz wrażliwość na nikiel.

MODUŁ HEALTH
Identyfikuje geny odpowiedzialne za predyspozycje do rozwoju hipercholesterolemii, hiperglikemii, najgroźniejszej dla zdrowia otyłości brzusznej czy zespołu metabolicznego.

MODUŁ DETOX
Określa potencjał antyoksydacyjny organizmu – predyspozycje genetyczne do walki z nadmiarem wolnych rodników – to ogromne wsparcie dla wszystkich działań przeciwstarzeniowych. Określa także potencjał detoksykacyjny – poziom endogennej ochrony przed toksynami pochodzącymi z nieprawidłowej diety i środowiska. Wskazuje w jaki sposób wesprzeć organizm, aby zwiększyć odporność, spowolnić proces starzenia, zadbać o młody i zdrowy wygląd skóry oraz przyspieszyć proces regeneracji po wzmożonym wysiłku fizycznym czy kontuzji.

Chcesz wiedzieć więcej: http://www.dfmedica.eu/badania/

Pełny cennik na stronie: http://www.dfmedica.eu/cennik
Przygotowanie do badania:
1. Dzień wcześniej – nie pij alkoholu, nie stosuj płynu do płukania jamy ustnej
2. W dniu badania – nie stosuj płynu do płukania jamy ustnej, nie pij alkoholu, nie pij kawy
3. Na godzinę przed badaniem – nie myj zębów, nie spożywaj żadnych pokarmów, pij tylko wodę.

Chcesz wiedzieć więcej? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Inne zabiegi

w Face and Body Institute Kraków

Zobacz aktualne promocje

I WYBIERZ OKAZJĘ DLA SIEBIE

PROMOCJE