Program Lojalnościowy

Jak odbierać zabiegi za darmo?

1

Dołącz do Klientów FBI: umów się na wizytę, rozgość się w naszych progach i korzystaj z naszych usług!

2

Przystąp do naszego Programu Lojalnościowego – swoją chęć zgłoś naszym Agentkom na recepcji.

3

Upewnij się, że otrzymujesz od nas maile; w tym prośby o wystawienie opinii o zabiegu w systemie Versum.

4

Korzystaj aktywnie z programu poleceń, bo to jeden z najprostszych sposobów zdobycia punktów.

5

Uczestnicz w naszych Eventach, czytaj maile z super-poradami i śledź nasz profil na Facebooku.

6

Zbieraj punkty i gdy zechcesz, wymień je na opisane poniżej prezenty Prestige, VIP lub Luxury!

Nagradzamy Prezentami… i nie tylko

Nagradzamy wszystko:
– korzystanie z usług Instytutu i zakupy pielęgnacji domowej
– polecanie naszych usług bliskim
– opiniowanie naszej pracy
– aktywność na portalach społecznościowych

Oprócz Prezentów czekają na Ciebie:
– zaproszenia na imprezy VIP i elitarne Dni Otwarte
– zaproszenia do udziału w pokazach nowych zabiegów i testów sprzętu
– bony upominkowe z okazji urodzin
– okazjonalne rabaty nawet do 70%, i wiele innych!

Prezent PRESTIGE 17.500 punktów

WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE

a) Ultra-nowoczesne badanie profilaktyczne ZNAMION SKÓRNYCH (pieprzyki, włókniaki, brodawki, etc.) wykonywane przez doświadczonego w dermatoskopii lekarza chirurga. Zapewnia wczesną profilaktykę nowotworów skóry, dzięki czemu możemy jeszcze skuteczniej strzec się przed chorobą. 
wartość nagrody 199 zł

b) Usunięcie niechcianego naczynka/naczynek krwionośnych (lub tzw. rubinków) za pomocą najlepszego, niemieckiego lasera do leczenia zmian naczyniowych skóry QuadroStar Pro Yellow. Zabieg wykonywany na maksymalnym obszarze 2×2 cm. Aby skutecznie zamknąć rozszerzone lub pęknięte naczynko krwionośne może być wymagane powtórzenie zabiegu w odstępie około 3-4 tygodni) Każdy kolejny zabieg, po zrealizowaniu nagrody jest zabiegiem płatnym. 
wartość nagrody od 199 zł do 335 zł

c) Depilacja laserowa pach lub wąsika najskuteczniejszym na świecie, amerykańskim  laserem Light Sheer 
wartość nagrody od 166 zł do 222 zł

d) Mikrodermabrazja diamentowa z maską algową – to zabieg doskonale oczyszczający, wygładzający i pobudzający autoregenerację skóry. Wykonywany systematycznie wspaniale i zarazem delikatnie pielęgnuje skórę. Rekomendowany do wszystkich cer, z pominięciem tej najwrażliwszej i ze skłonnością do pękania naczyń krwionośnych.
wartość nagrody 266 zł

e) Voucher do wykorzystania na dowolną usługę z oferty o wartości 90 zł

Prezent VIP 40.000 punktów

WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE

a) Błysk w oku – ujędrniająco-przeciwzmarszczkowa mezoterapia okolicy oczu (poprzedzona miejscowym znieczuleniem) wraz z karboksyterapią medyczną oraz pielęgnacją. Nasze ulubione COMBO ZABIEGOWE. Podczas jednej sesji dbamy o kilka elementów odtwarzania struktury skóry – co odpowiada za jej zagęszczenie, ujędrnienie i odmłodzenie! Pobudzamy mikrokrążenie za pomocą karboksyterapii a następnie podajemy skórze wszelkie niezbędne składniki odżywcze. Systematycznie wykonywany zabieg przynosi spektakularne efekty (w serii 6-10 zabiegów w odstępie początkowo 7 a potem do 30 dni)
wartość nagrody 450 zł

b) Ultra wyszczuplający zabieg z użyciem najskuteczniejszych urządzeń do modelowania sylwetki – do wyboru jeden z nich:
– fala akustyczna STORZ – na wybrane przez Ciebie 2 partie ciała oraz drenaż limfatyczny bańką chińską!
– karboksyterapia medyczna – na brzuch oraz  uda  z pośladkami (do wyboru redukująca lub przeciwcellulitowa)
 
Jedno z rozwiązań stosowanych w gabinecie chirurga plastycznego! Rekomendujemy połączenie zabiegów, które wykonywane jednocześnie stanowią postrach dla tkanki tłuszczowej i cellulitu. Zabiegi redukcyjne – zawsze TYLKO z masażem drenującym. Sprawdź – i nie obawiaj się dolegliwości bólowych! Efekty minimalizują te “nieprzyjemności”. 
wartość nagrody od 400 zł do 670 zł
  
c) Mikrodermabrazja laserowa Mesotherm z oksyelektroporacją wraz z ampułką na twarz + szyję + dekolt. Jeśli ktoś nie słyszał o działaniu LASERA BIOSTYMULUJĄCEGO to pora aby to zmienić! Najdokładniejsza mikrodermabrazja korundowa czyli mineralna, z jednoczesną aplikacją fali świetlnej o właściwościach ENERGETYZUJĄCYCH komórki to wspaniały sposób na dbanie o świeżość i promienność naszej skóry.
Oxyelektroporacja to odmiana MEZOTERAPII BEZIGŁOWEJ – dla tych, którzy pragną efektów a boją się igieł. Prawdziwa przyjemność! 
wartość nagrody 550 zł

d) Laserowe zamykanie naczynek na powierzchni jednego policzka – za pomocą najlepszego, niemieckiego lasera do leczenia zmian naczyniowych skóry QuadroStar Pro Yellow. Zabieg wykonywany na maksymalnym obszarze 2×2 cm. Aby skutecznie zamknąć rozszerzone lub pęknięte naczynko krwionośne może być wymagane powtórzenie zabiegu w odstępie około 3-4 tygodni) Każdy kolejny zabieg, po zrealizowaniu nagrody jest zabiegiem płatnym. 
wartość nagrody 499 zł

e) Voucher do wykorzystania na dowolną usługę z oferty o wartości 200 zł

Prezent LUXURY 95.000 punktów

WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE

a) Zabieg globalny Mesotherm – mikrodermabrazja laserowa, radio frekwencja mikroigłowa z vacum, oksyelektroporacja z ampułką.
Globalny w tym wypadku oznacza – działający na wszystkich poziomach skóry. Zabieg ultra-liftingujący który powinien wręcz być wykonywany jako prewencja procesów starzenia. Dla tych którzy pragną NIE MIEĆ „chomiczych policzków”, siatki drobnych zmarszczek, poszerzonych porów skóry i mają świadomość, że nawet stosując kwas hialuronowy, muszą zadbać o jakość skóry. Zabieg stanowi bezpieczną alternatywę lasera frakcyjnego – doskonały! 
wartość nagrody 1099 zł

b) Zabieg leczenia rumienia / popękanych naczynek na całej twarzy – najskuteczniejszym laserem QuadroStar Pro Yellow. Zaczerwieniona twarz, pąsowe policzki i siateczka pulsujących żyłek na całej twarzy – tą bardzo nieprzyjemną dolegliwość likwiduje precyzyjny, niemiecki laser QuadroStar Pro Yellow. Skuteczność terapii wymaga kilkukrotnie powtórzonych zabiegów. 
wartość nagrody 1199 zł

c) Usunięcie 2 znamion skórnych metodą chirurgiczną. Ręce naszych chirurgów najprecyzyjniej radzą sobie ze szpecącymi, odstającymi znamionami skórnymi. Od lat Face and Body słynie z opieki nad Pacjentami wymagającymi pomocy w tym zakresie. Zabieg wykonywany w bardzo komfortowych warunkach i atmosferze – w znieczuleniu i z założeniem pięknych, plastycznych szwów. 
wartość nagrody 1000 zł

d) Voucher o wartości 1000 zł do wykorzystania na zabieg z zakresu medycyny estetycznej z użyciem kwasu hialuronowego Vollbella, Volift, Juvederm 3 lub 4, Stylage M lub L, Voluma (przy użyciu minimum 1 ml).
Dotyczy zabiegów:
– modelowanie ust
– korekta doliny łez
– modelowanie owalu twarzy: soft lifting / nici hialuronowe
– wypełnienie bruzd
– modelowanie żuchwy, skroni
– modelowanie policzków
– korekta kształtu nosa
wartość nagrody 1000 zł

e) Voucher do wykorzystania na dowolną usługę z oferty o wartości 475 zł

Regulamin

Nagradzamy wszystko:
– korzystanie z usług Instytutu i zakupy pielęgnacji domowej
– polecanie naszych usług bliskim
– opiniowanie naszej pracy
– aktywność na portalach społecznościowych