Kwas hialuronowy Kraków

Kwas hialuronowy Kraków instytut Face and Body zaprasza.

Efekty zabiegów:
– redukcja bruzd/fałd pomiędzy nosem a ustami
– korekta kształtu i wielkości ust
– podniesienie opadających kącików ustkwas hialuronowy Kraków
– spłycenie zmarszczek w okolicach ust
– wymodelowanie – napięcie linii żuchwy
– korekta kształtu nosa
– wypełnienie zapadniętej okolicy oka – „doliny łez”
– wypełnienie głębszych bruzd na czole
– wymodelowanie kości policzkowych

Usuwanie zmarszczek, korekta kształtu (powiększanie) ust czy innych elementów twarzy przeprowadzane są za pomocą najdoskonalszego materiału – kwasu hialuronowego, który stosowany jest w medycynie estetycznej od kilkudziesięciu lat. Podczas jednego lub dwóch zabiegów można całkowicie usunąć głębokie linie pomiędzy nosem a ustami (bruzdy około nosowe), zmarszczki mimiczne, „kurze łapki”, „linie marionetki” bruzdy na czole czy inne ubytki tkanek na twarzy oraz wymodelować kości policzkowe czy poprawić kształt nosa.

Zabieg wypełniania zmarszczek polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w dno zmarszczki, który wiąże dużą ilość wody, co powoduje wypchnięcie i wygładzenie skóry w miejscu poddawanym zabiegowi.

Kwas hialuronowy używany do wypełniania zmarszczek jest substancją niepochodzącą od zwierząt, naturalną, występującą fizjologicznie w skórze człowieka. Ma on postać elastycznego, przezroczystego żelu, który po wprowadzeniu do skóry wiąże duże ilości wody – powodując zwiększenie swojej objętości i wypchnięcie skóry w danej okolicy. Daje to bardzo naturalne efekty. Rezultaty korekty widoczne są od razu po zabiegu.
Wypełniacze stosuje się w celu zmniejszenia zmarszczek w okolicy oczu oraz między brwiami „utrwalona lwia zmarszczka”, do korekcji bruzd nosowo-wargowych, podniesienia opadających kącików i modelowania kształtu, konturu oraz objętości ust.

Efekt wypełnienia utrzymuje się od 6 do ponad 12 miesięcy. Po upływie tego czasu można, w uprzednio korygowane miejsca, dostrzyknąć kwas hialuronowy, a dzięki jego potencjałowi stymulacji produkcji kolagenu de-nowo, skóra będzie w zdecydowanie lepszej kondycji niż gdybyśmy nie podali go wcześniej.

Kwas hialuronowy jest podawany za pomocą bardzo cienkiej igły lub specjalnej kaniuli, ale w celu zapewnienia absolutnego komfortu i zmniejszenia bólu podczas iniekcji, skórę znieczulamy kremem Emla.

Nasi lekarze używają najlepszych preparatów pod względem jakości, bezpieczeństwa oraz dających możliwie trwałe i naturalne efekty: Juvederm, Stylage, Teosyal, Filorga.

Przeciwwskazania do zabiegu:

– stan zapalny skóry,
– opryszczka,
– ciężkie choroby ogólnoustrojowe,
– ciąża i laktacja (względne),
– choroby autoimmunologiczne,
– tendencje do bliznowacenia.

Wskazania pozabiegowe:

Natychmiast po zabiegu może pojawić się obrzęk, którego nasilenie zależy od rejonu podania. Jest on związany z urazem tkanek oraz z pęcznieniem kwasu hialuronowego, który ściąga wodę w rejon wstrzyknięcia. Obrzęk ten znika zwykle w ciągu doby, w wyjątkowych wypadkach trwa dłużej. Obrzęk może obejmować całe pole zabiegu lub miejscowo w postaci wyczuwalnego pasmowatego zgrubienia. Oba te zjawiska są normalne i miną samoistnie. Przy niektórych technikach podania preparatu mogą przez jakiś czas być widoczne ślady nakłuć, co też jest normalne.

Pełen efekt zabiegu jest widoczny po 48-72 godzinach.

Czasem pole zabiegowe jest zaczerwienione lub pojawia się siniak. Puchną zwłaszcza usta i okolice oczodołów. Jeśli nie uprzedzisz nas o tym, że cierpisz na opryszczkę to zabieg może wywołać jej nawrót. Jeśli masz skłonność do opryszczek lekarz zabezpieczy Cię lekami na receptę.
Można się myć twarz i nakładać makijaż jak zwykle-czystymi rękami.

Przez 24 godziny lepiej unikać:
– kremów z kwasami owocowymi – mogą szczypać i podrażniać skórę
– alkoholu, sauny, opalania się i pływania
– ćwiczeń wymagających podskakiwania (aerobik, biegi)
– latania samolotem tuż po zabiegu
Lepiej odczekać 28 dni przed zabiegami laserowymi, IPL i napinania skóry. Inne iniekcje, peelingi, mikrodermabrazja mogą być wykonywane po 7 dniach. Terapie gojące (światło czerwone )mogą być zastosowane natychmiast.
Można latać samolotem, jednak obrzęk może utrzymać się dłużej lub nawrócić. Najlepiej jeśli wypełniacz poda się na co najmniej 72 godziny przed lotem.

Zapraszamy na zabiegi z kwasem hialuronowym w Krakowie przy ulicy Starowiślnej do naszego instytutu.

Opinie

Wypełniacze z kwasu hialuronowego OCZAMI KLIENTÓW

Z dystansem podchodziłam do efektu zabiegu, który miał zlikwidowac moją lwią zmarszczkę dodającą lat i surowości twarzy. Zabieg wykonany profesjonalnie, Pani Doktor przekazała mi wyjaśnienia jak zachowac się po zabiegu i kiedy będzie widoczny efekt . Jestem bardzo zadowolona a po mojej zmarszczce nie ma śladu. Jak najbardziej polecam korzystanie z usług.
HR
W Face and Body Institute panuje miła, relaksująca atmosfera. Pani dr Klaudia Zwiorek-Czech, która dokonywała mojego zabiegu, w rzadki i chwalebny sposób łączy wysokie kompetencje zawodowe – poparte długoletnią polską oraz zagraniczną praktyką – z ciepłym, serdecznym stosunkiem do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy!
Aleksander

Inne zabiegi

w Face and Body Institute Kraków

Zobacz aktualne promocje

I WYBIERZ OKAZJĘ DLA SIEBIE

PROMOCJE