Home/Doskonalimy się

Doskonalimy się dla Was!!!

Nie raz słyszałyśmy pytania: kosmetolog… a to ma jakiś związek z kosmosem? Studiujesz kosmologię :)?

Wielu wydaje się, że kosmetolog to trochę lepsza wersja kosmetyczki a ta nie kojarzy się z kimś wybitnym. Szkoda…bo gruntownie wykształcony i pasjonujący się swoim zawodem kosmetolog to osoba, która posiada zdolność bardzo szerokiego spojrzenia na NASZE ZDROWIE.
Kosmetolog jest osobą, która musiała wkuć i zaliczyć wiele przedmiotów, które mają na swych wydziałach lekarze plus takie jak: zielarstwo, medycyna bliskiego wschodu, rehabilitacja, chirurgia szczękowa, chirurgia plastyczna, etc.

Ktoś kto Z SERCA wybrał swój zawód a jego poczucie odpowiedzialności jest ponadprzeciętne będzie starał się wyszukiwać odpowiedzi na najbardziej szczegółowe pytania, będzie starał się doczytywać, douczać, “dorozmawiać” wątpliwości z najmądrzejszymi koleżankami i kolegami w branży i nabierać doświadczenia.

Taki jest właśnie zespół w Face and Body Institute!!!

To grupa nieprzeciętnie mądrych i wyedukowanych osób, które zostały wybrane przez Dyrektor Merytoryczną Agnieszkę Gomolińską, która sama stawia sobie najwyższą poprzeczkę od ponad 16 lat!
Każda z nich była egzaminowana przez zespół ekspertów, którzy sprawdzali zarówno jej wiedzę, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach podbramkowych, które zdarzyć się mogą w pracy z każdym żywym organizmem, szybkość percepcji, która jest NIEZBĘDNA W DOBORZE WŁAŚCIWEGO ZABIEGU oraz postawę i charakter.

W Face and Body Institute stawiamy na nieprzerwaną edukację.
Dlatego właśnie kilkanaście, kilkadziesiąt razy w roku uczestniczymy w kurso-konferencjach, szkoleniach, sympozjach a także STALE spotykamy się w naszym gronie zwołując KONSYLIUM.
Jeżeli sytuacja tego wymaga konsultujemy przypadki Pacjentów/Klientów w kilkuosobowym zespole specjalistów różnych dziedzin: dietetyk kliniczny, trycholog, chirurg. Często zasięgamy opinii zaprzyjaźnionych z nami endokrynologów, biochemików, farmaceutów…

ROBIMY WSZYSTKO CO POTRAFIMY ABY SPEŁNIAĆ PAŃSTWA OCZEKIWANIA.

Pamiętajcie – dbanie o urodę powinno być przede wszystkim BEZPIECZNE a potem SKUTECZNE.

Aby wykonać jakikolwiek zabieg trzeba dogłębnie znać fizjologię tkanki, z którą pracujemy, możliwe powikłania i umieć je leczyć bo ŻADNA MASZYNA NIE ZROBI TEGO ZA NAS:)

Agnieszka na tropie wiedzy

Nasza kosmetolog i opiekun merytoryczna Agnieszka Gomolińska ZAWSZE NA TROPIE WIEDZY. Od 2006 roku uczestniczy we wszystkich edycjach Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTMEiAA to największe spotkanie lekarzy i najważniejszych ekspertów branży medycyny estetycznej oraz przeciwstarzeniowej. Organizowane corocznie, trwające trzy dni wydarzenie stanowi doskonałą okazję do poznania wybitnych naukowców i praktyków z całego świata, pracujących na rzecz rozwoju tej gałęzi medycyny. Jest to największy [...]

Razem lepiej

Kraków 2017 Dr Łukasz Ordynowski i kosmetolog Anna Filip na wspólnym wykładzie podczas spotkania klubowiczów Miasta Kobiet - bo razem raźniej!

Międzynarodowy Kongres i Targi kosmetyczne LNE

Kraków 2017 Międzynarodowy Kongres i Targi kosmetyczne LNE to największa impreza branżowa w Polsce. Na sali kongresowej liczba słuchaczy często przekracza 1000 osób! Specjaliści Face and Body Institute od lat zapraszani są do znamienitego grona WYKŁADOWCÓW, a nasza opiekun merytoryczna Agnieszka Gomolińska do panelu ekspertów układających tematy wykładów. Agnieszka współpracuje także z LNE jako redaktor. Prezes Zarządu Face and Body Institute - Paulina Pyka - dzieli się natomiast swoją wiedzą [...]