Diagnostyka skóry głowy

Diagnostyka skóry głowy w Krakowie

BADANIE MIKROKAMERĄ

Do diagnostyki łysienia czy określenia stanów chorobowych skóry głowy służy nam badanie mikrokamerą. Badanie jest całkowicie bezbolesne, polega na przyłożeniu mikrokamery do skóry głowy. Na ekranie komputera widzimy obraz powiększony 200-krotnie, dlatego też żaden szczegół czy problem skórny nie jest w stanie nam umknąć.

TRYCHOLOG czyli specjalista od włosów – za pomocą mikrokamery wykonuje dokładną diagnostykę skóry głowy, mieszków włosowych, struktury włosów. Już na pierwszym etapie jest w stanie określić z czym mamy do czynienia: nadmiernym łojotokiem, zaburzeniem mikrokrążenia skóry głowy, łupieżem suchym, tłustym czy występowaniem zaczopowanych mieszków włosowych.

Szczegółowy wywiad i badanie pozwoli specjaliście od włosów w dalszym etapie na wybór odpowiedniej drogi leczenia: skierowanie do lekarza (dermatologa, endokrynologa, ginekologa) czy też zastosowanie odpowiednich zabiegów, terapii pozwalających na zahamowanie postępującego procesu łysienia czy też stymulacji mieszków włosowych.

diagnostya chorób strony krakow

Cena zabiegu

125 zł

Inne zabiegi

w Face and Body Institute Kraków

Zobacz aktualne promocje

I WYBIERZ OKAZJĘ DLA SIEBIE

PROMOCJE