Dermapen i Dermaroller

Dermapen i Dermaroller w Krakowie

Efekty zabiegu:Dermapen Kraków

 • spłycenie / zmniejszenie blizn potrądzikowych
 • wygładzenie / zmniejszenie blizn pooperacyjnych i powypadkowych
 • zwężenie / likwidacja rozszerzonych porów skórnych
 • wyrównanie powierzchni skóry – jej struktury i kolorytu
 • pobudzenie skóry do intensywnej regeneracji – odmłodzenie
 • wprowadzenie składników aktywnych i kwasu hialuronowego
 • redukcja drobnych zmarszczek, spłycenie bruzd

Są to zabiegi służące do mechanicznego frakcjonowania skóry. Oznacza to wytworzenie w skórze dużej liczby pionowych uszkodzeń o regulowanej głębokości i kształcie, co wywołuje stan zapalny i proces regeneracji – wytwarzanie nowych włókien i innych struktur skóry. Pomiędzy “dziurkami” zostają poletka zdrowej skóry, które są stymulowane do odtworzenia struktury uszkodzeń. Po zabiegu następuje cała kaskada zapalna, dzięki której następuje proces gojenia.

Taki proces pozwala na “zwarcie” skóry, spłycenie blizn i ubytków, spłycenie rozstępów i poprawę jakości skóry. Jednocześnie poprzez wytworzone kanały możemy wprowadzać substancje aktywne, regulujące, które nie przeszłyby bariery naskórka. Zatem Dermapen może być traktowany jako sposób podania preparatów do mezoterapii – bardzo komfortowy, niemalże bezbolesny i bardzo precyzyjny oraz, przy podniesieniu parametrów i po uprzednim znieczuleniu skóry kremem Emla jako zabieg restrukturyzujący skórę i odtwarzający jej strukturę.

Skóra po zabiegu mezoterapii z użyciem Dermapen jest zaczerwieniona, pulsująca, podrażniona – ale objawy te ustępują bardzo szybko.

Skóra po zabiegu korygowania blizn i rozstępów jest żywo czerwona, piekąca, pulsująca, obolała – a objawy te ustępuja w około 48 godzin. Bezsprzecznie skutki uboczne wymienione wyżej są nieporównywalnie mniej dokuczliwe niż po laserze frakcyjnym. Zabieg z użyciem Dermapen mozna porównać z efektami jakie dają lasery frakcyjne. Należy jednak uwzględnić konieczność powtarzania zabiegu w celu zmultiplikowania jego efektów. Zazwyczaj jednak w serii nie powtarza się zabiegu dłużej niż 6 miesięcy.

Przeciwwskazania:

 • aktywne stany zapalne
 • opryszczka
 • ciężkie choroby ogólnoustrojowe
 • stwierdzona tendencja do tworzenia keloidów

Opinie

Dermapen i Dermaroller OCZAMI KLIENTÓW

Mój pierwszy zabieg w FBI to dermaPen. Położyłam się wygodnie, nasmarowano mi buzię kremem znieczulającym i przez godzinę pozostawiono w swerze relaksu; gazety, kawa, muzyka….Po godzinie przyszła pani dr Agnieszka i zabrała się do masakrowania mojej buzi. Dokładnie tak; masakrowania. Zabieg polegał na nakłuwaniu (w moim przypadku dość głębokim) całej powierzchni twarzy cieniutkimi igłami. Cel; pobudzenie skóry do działania, do produkcji kolagenu i elastyny, a w końcowym efekcie do poprawy wyglądu skóry. Po zabiegu Aga posmarowała mi twarz kremem przyspieszającym gojenie i odesłał do domu. W domu lustro. W lustrze moja buzia. Ha! Pierwsze kilka godzin to efekt delikatnie opuchniętej twarzy, a przez to naciągniętej skóry. Buzia wówczas wygląda bardzo dobrze. Ale to tylko chwila. W kolejnym dniu opuchlizna znika, twarz jest totalnie czerwona jak po poparzeniu lampą kwarcową, pojawiają się czasem wypryski (efekt podrażnienie głębokich warstw skóry). Następnego dnia buzia zaczęła mi się łuszczyć. Trudno to wszystko zatuszować podkładem, ale jakoś daję radę. Po 5 dniach wszystko wraca do normy. I wiecie co; uważam że to działa. Nie tylko ja to zauważyłam, ale i moi najbliżsi twierdzili, że mam taką jakąś bardziej promienną buzię, gładszą (zwężone pory). I te blizny jakieś takie mniej widoczne…:):):)
Joanna
Po zabiegu laserowego usuwania owłosienia mogę stwierdzić, że ten zabieg jest stworzony dla mnie. Po pierwsze jest bezbolesny, jest szansa, że po kolejnym moje włosy znikną na zawsze z niechcianych partii ciała. Do tego jest zrobiony szybko, bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Face and Body Institute zapewnia usługi na najwyższym poziomie, polecam Panią Anię M. Polecam każdemu, kto nie chce mieć więcej do czynienia z maszynkami, depilacjami i włosami.
Joanna

Inne zabiegi

w Face and Body Institute Kraków

Zobacz aktualne promocje

I WYBIERZ OKAZJĘ DLA SIEBIE

PROMOCJE