Depilacja pastą cukrową

Depilacja pastą cukrową w Krakowie

Cóż powiedzieć – od lat wykonujemy najlepszą depilację pastą cukrową w Krakowie!

Rozpoczęłyśmy wykonywanie zabiegów depilacji pastą cukrową ponad 5 lat temu i dzięki ciągłemu doskonaleniu się i poszukiwaniu najlepszych specjalistów – czytamy o sobie pochwały. Dziękujemy!

Depilacja pastą cukrową polega na usuwaniu włosów zgodnie z ich kierunkiem wzrostu co ogranicza wrastanie włosów, zmniejsza podrażnienia po zabiegu i pozwala na usunięcie nawet najmniejszych włosów. Ta metoda przybyła do nas z Indii bo według tamtejszej wiary kobieta nie może mieć owłosienia.
Zabieg polega na umiejętnym roztarciu bursztynowej, przeźroczystej masy, która przygotowywana jest z cukru i wody i podgrzewana jest do temperatury ciała. Pasta rozcierana jest pod włos i szybkim, wprawnym ruchem zrywana jest zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa.

Ruchy w takiej depilacji są krótkie i precyzyjne. Pastę nakłada się małymi kawałkami co zmniejsza dolegliwości bólowe. Nie da się porównać wosku z depilacją pastą cukrową bo ta druga jest po prostu rewelacyjna. Pasta cukrowa najbardziej sprawdza się w okolicach bikini i w takowej właśnie się specjalizujemy. Najczęściej wykonywanym zabiegiem depilacji w Face and Body Institute jest tzw. depilacja brazylijska bikini czyli pozbawienie włosów z całej strefy intymnej.

Depilację pastą cukrową można z powodzeniem stosować na całym ciele i jest ona znacznie przyjemniejsza i skuteczniejsza niż depilacja woskiem.

Woskiem depilujemy zazwyczaj duże obszary ciała (całe nogi, plecy) i zazwyczaj wybieramy taką metodę jeśli włosy są dłuższe, jest ich więcej a Klient jest ograniczony czasowo. Depilacja cukrowa zabiera trochę więcej czasu.

Efekty zabiegu utrzymują się różnie, w zależności od indywidualnych inklinacji ale uśredniając zabieg należy powtarzać raz w miesiącu.

Planując dłuższy wyjazd wakacyjny, depilację najlepiej wykonać na dwa, trzy dni wcześniej.
Przy dużej tendencji do wrastania włosów polecamy Klientom zabieg Epill Free, który opóźnia odrastanie owłosienia.
Zapraszamy na depilację pastą cukrową w Krakowie przy ulicy Starowiślnej w naszym instytucie Face and Body.

Depilacja pastą

już od 20 zł

Opinie

Depilacja pastą cukrową OCZAMI KLIENTÓW

Witam! Jak zwykle pani pani Ania wywiązała się wspaniale. Jestem bardzo zadowolona. Zabiegi depilacji pastą cukrową wykonane perfekcyjnie. Moja skóra jest super gładka, żadnych zaczerwienień ani nic podobnego. Naprawdę polecam depilację w FBI. Pełna perfekcja:)

Dorota

Kolejne spotkanie z Panią Anią. Tym razem raczej bolesne z uwagi na charakter zabiegu (depilacja bikini) i zwiększoną wrażliwość na bodźce zewnętrzne. Zabieg przeprowadzony szybko i profesjonalnie. Polecam

Małgorzata

Inne zabiegi

w Face and Body Institute Kraków

Zobacz aktualne promocje

I WYBIERZ OKAZJĘ DLA SIEBIE

PROMOCJE