Cross-konsultacja kosmetologiczna – jedyna tak spersonalizowana i interdyscyplinarna konsultacja w Krakowie!
Skóra to obraz naszego wnętrza…

Oglądając skórę i wnikliwie konsultując Pacjenta jesteśmy w stanie wychwycić wiele dysfunkcji, zaburzeń, nietolerancji, a także błędów w codziennym funkcjonowaniu.

Nie twierdzimy, że każdy z nas popełnia błędy, ale z pewnością na każdego z nas czynniki zewnętrzne wpływają trochę inaczej… Mając wiedzę z zakresu endokrynologii, gerontologii, onkologii, interny, gastroenterologii, dietetyki i dermatologii można połączyć objaw skórny z wewnętrzną nierównowagą w organizmie. Od tego jest właśnie cross-consulting kosmetologiczny!

Zatem jak to działa? Zgłaszasz się do specjalisty, który przeprowadza z Tobą bardzo wnikliwy, medyczny wywiad. Wywiad ten dotyczy Twojego stanu zdrowia, przebytych chorób, zdrowia tuż po urodzeniu, diety, sposobu życia, objawów zdrowotnych, które Ci dokuczają, jakości i ilości zażywanych leków i oczywiście badania skóry. Specjalista wiedzę łączy w całość i stawia diagnozę, oraz zaleca działania zmierzające do przywrócenia zdrowia, dobrego samopoczucia i pięknej cery! Jeżeli zajdzie taka potrzeba, zaleci Ci wizytę u specjalistów wąskich dziedzin: chirurga, trychologa, fizjoterapeuty, dietetyka klinicznego… tak, aby każdy z nich mógł uszczegółowić dany symptom.

Końcowym etapem jest oczywiście zebranie wszystkich specjalistów i przekazanie Ci najlepszej ich zdaniem drogi powrotu do pełni życia – bez bólu, wyprysków, niestrawności i innych.

Koszt konsultacji to 100 zł a przeprowadza ją Agnieszka Gomolińska – konsultant medyczny, kosmetolog.