Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna w Krakowie

Chirurgia plastyczna to dziedzina medycyny nastawiona bardziej na odtwarzanie dobrostanu psycho-fizycznego, niż ratowanie życia sensu stricto. Dzięki niej możemy leczyć zarówno defekty utrudniające życie jak i bardziej subtelne jego aspekty – jakim są kompleksy. Każdy ma prawo decydować o swoim samopoczuciu i podejmować decyzje, które zmierzają do jego polepszenia.

  1. Chirurgia piersi
  2. Korekta nosa
  3. Korekta opadających powiek
  4. Korekta odstających uszu
  5. Usuwanie blizn
  6. Usuwanie tatuażu – chirurgiczne
  7. Ginekologia estetyczna
  8. Niechirurgiczny lifting
  9. Chirurgia naczyniowa – skleroterapia

Każdy z powyższych zabiegów wymaga specjalistycznej konsultacji z lekarzem. Konsultacje te odbywają się w siedzibie Instytutu, podobnie jak kontrole pozabiegowe. Same zabiegi, wykonywane są w placówkach wyznaczonych przez Dr Rafała Pabiańczyka. Zachęcamy do zadawania pytań on-line i odbywania wizyt konsultacyjnych u naszego specjalisty.
Zachęcamy do zadawania pytań on-line i odbywania wizyt konsultacyjnych u naszego specjalisty – dr Rafała Pabiańczyka.

Dr Rafał Pabiańczyk – jest absolwentem wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po ukończeniu stażu podyplomowego od 2006 roku nieustannie zajmuje się chirurgią plastyczną pracując w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie oraz prowadzi własną praktyką lekarską.

Również jako nauczyciel akademicki na wydziale lekarskim UJCM, obronił doktorat opierając swoje badania na mikrochirurgicznych modelach doświadczalnych. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu chirurgii plastycznej. Jest autorem i współautorem 12 publikacji naukowych i 16 wystąpień w krajowych i zagranicznych sympozjach naukowych (USA, Niemcy, Austria, Szwecja).

Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe prowadząc prace naukowo badawcze w Katedrze Fizjologii UJCM oraz uczestniczy w szkoleniach zawodowych i zjazdach naukowy.

Wypełnij poniższy formularz z pytaniem dotyczącym chirurgii plastycznej:

dr n.med. Rafał Pabiańczyk


Zobacz aktualne promocje

I WYBIERZ OKAZJĘ DLA SIEBIE

PROMOCJE